Hemen Sizde MİSİAD Ailesine Katılın!

Çağrı Merkezi

0 (312) 440 11 11

Yardım Talep Formu

  MİSİAD BİLGİLENDİRME : Başvuruda bulanan ve yardım alacak olan kişi bilgileri aynı kişiye ait olmalıdır. Kişi tüm alanlar doldurulması zorunludur. Eksik beyanda bulunan başvuru formu kabul edilmeyecektir.

  NOT : MİSİAD YARDIM FORMU, aracılığıyla yardım talebi başvurunuz MİSİAD Genel Merkez & Bilgi İşlem sistemine iletilmektedir. Başvuru esnasında doldurmuş olduğunuz form içerisindeki bilgilerinizin doğruluğu ve form üzerindeki yüklenmiş olan evraklarınız incelendikten sonra genel başkanımız Feridun Öncel tarafınca onaylanacaktır. Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

  (Daha önce veya halen aldığınız ayni ve nakdi yardımları belirtiniz. (Ör: Belediye, Valilik, Kaymakamlık, Kızılay, Dernek, Sosyal Yardımaşma vb.)

  Fakirlik Belgesi :

  Yerleşim Belgesi :

  Kimlik Fotokopisi :

  Adli Sicil Belgesi :

  Engelli Raporunuz :

  E-MAİL ADRESİ :

  TALEBİNİZ NEDİR? :

  NOT : Lütfen belge yüklerken (JPG, PNG, PDF) tarzı dosya yüklemeye dikkat ediniz. Aksi halde başvuru formu doldururken hata mesajı alırsınız. Hata mesajı almak istemiyor iseniz JPG, PNG ve PDF dosyalarını yüklemeye özen gösteriniz.